SOUTĚŽ o výškoměr Sunnto Vector

soutěž - ukončená SOUTĚŽ o výškoměr Sunnto Vector

Typ: soutěž - ukončená
Vytvořeno: 07.09.2013 Kopce.eu
Oblasti: Svět

Protože se do soutěže nepřihlásil dostatečný počet soutěžících, byla k 23.3.2013 zru­šená. Omlouváme se těm, kteří splnili vše potřebné, také nás to mrzí.


Pokud se chceš zůčastnit, přihlaš se.

FotoSoutěž o jedny hodinky s výškoměrem Sunnto Vector a dva krokoměry Silva

Také se vám občas v horách stává, že najednou nevíte, jestli už jste vylezli na ten správný kopec, kolik metrů vám ještě chybí do vašeho výškového rekordu nebo zda tlak neustále klesá a je tedy na čase také klesnout do údolí? Pokud jste si odpověděli alespoň jednou ano, zkuste štěstí v naší fotosoutěži a vyhrajte hodinky Sunnto Vector – legendární hodinky, které má na zápěstí mnohý ze špičkových horolezců. Aby to nebylo druhému a třetímu místu líto, odměníme i tato místa – skvělými krokoměry Silva, vždy tedy budete vědět, jestli vás už mají bolet nohy, nebo jste toho zatím ušli málo.:-)

A jak na to? Čtěte dále pozorně – budeme striktní na dodržení všech podmínek soutěže.

Téma fotosoutěže:
Nejkrásnější tábořiště

Ceny:
První cena
Hodinky Sunnto Vector Yellow

.

Druhá a třetí cena
Krokoměr Silva EX1 Dist pedometer

.

Podmínky účasti:

 1. Pro účast v soutěži je nutné být registrovaný na portálu kopce.eu.
 2. Každý soutěžící musí nahrát do soutěžní fotogalerie na portálu kopce.eu 1 až 3 vlastní fotografie týkající se daného tématu. Rozměry fotografie nejsou definovány, malé zmenšeniny však mají jistě menší šanci na úspěch. Každá fotografie musí obsahovat popisek kde byla pořízena a určenou lokaci v mapě.
 3. Každý soutěžící musí vložit alespoň jeden článek nebo průvodce na libovolné téma nebo destinaci, ovšem musí být relevantní se zaměřením portálu. Pokud jsi již přispěvatel a máš na portálu již publikované články, není nutné vkládat další – ale potěší nás to.:-) Vložený článek nebo průvodce nesmí být přesnou kopií textu zveřejněnou v jiném mediu, pokud chceš vycházet z dalších zdrojů, uveď je. Redakce si vyhrazuje odmítnout články nebo průvodce, které nebudou vyhodnoceny jako přínosné. Za každý článek nebo průvodce získáte jednorázovou odměnu 50 kreditů .
 4. Soutěž bude uzavřena po splnění všech požadavků (fotky + průvodce nebo článek) alespoň 20ti soutěžícími, nejdříve však 7.10.2013.

Výběr výherců

 1. po dobu trvání soutěže budou všechny fotografie nahrané na portál kopce.eu umísťovány také na náš Facebookový profil, kde budou získávat hodnocení Like.
 2. v okamžiku ukončení soutěže (viz Podmínky účasti, bod 4) nebude možné již nahrávat další fotografie, ale bude možné dalších 7 dnů hodnotit fotografie na našem Facebookovém profilu.
 3. Po ukončení soutěže a sedmidenní lhůty (viz předchozí bod), vybere redakce z 10ti nejlépe hodnocených fotografií (na Facebookov0m profilu kopce.eu) výherce, druhé a třetí místo.
 4. Výsledky budou zveřejněny následující den po uzavření hodnocení.

Ostatní

 1. Každý den budou nahrány redakcí všechny fotografie doručené (nahrané na kopce.eu) na FB profil kopce.eu v průběhu předchozího dne. Přímé nahrávání fotografií na facebookový profil portálu není povoleno. Nahraní fotografií probíhá přes standardní proces na kopce.eu, stačí kliknout na Nahrát fotografie a řídit se pokyny.
Nahrát fotky

.

 1. redakce si vyhrazuje právo rozhodnout dle svého nejlepšího vědomí a svědomí o vítězných fotografiích.
 2. Soutěžící svojí účastí v soutěži (nahráním soutěžní fotografie) souhlasí s nevýhradním použitím soutěžní fotografie pro potřeby portálu kopce.eu.
 3. Redakce si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nesplňují vyhlášené téma.
 4. Redakce si vyhrazuje právo na ukončení soutěže bez udání důvodu.

Termíny

 • Zahájení soutěže: 7.9.2013
 • Ukončení soutěže: viz článek Podmínky účasti, bod 4
 • Vyhlášení výsledků: viz článek Podmínky účasti, bod 4

Fotogalerie


Komentáře

Avatar Kopce.eu Kopce.eu

Zatím se nám tu scházejí samé krásné fotky, je vidět, že umíte fotit a chodíte po krásných horách. Jen nezapomeňte na druhý úkol, tedy potrápit svého spisovatelského ducha a podělit se s ostatními o pěkný výlet… :-)


Avatar Kopce.eu

Kopce.eu (autor)

administrátor | průvodců: 3 | kometářů: 31 | příspěvků na blogu: 0 | aktivita:

Statistiky

Stav: schválená
Počet zobrazení: 2742
Potenciál: 13,321
Vytvořeno: 07.09.2013
Publikováno: 07.09.2013
Spojení: Svět