Myšlenka kopce.eu

Strukturované informace o horách
Chceš jet na hory a nevíš kam? Poradíme, zkus chytré vyhledávání v průvodcích nebo rovnou katalog. Na téměř všech stránkách je v záhlaví možnost filtrace, vyber si tedy roční období, typ výletu, zemi a pohoří (nebo jen něco z toho, kombinací je nekonečně) a najdi, co Tě zajímá!

Agregované informace o horách
Už víš, kam chceš jet a zajímají Tě další důležité věci – kudy přesně vede trasa v mapě, nahrát souřadnice do GPS, podívat se na fotky podle umístění v mapě, ať víš, na co se těšit, ověřit si jaké bude počasí, kde je nejbližší chata, kdyby bylo hnusně, jestli má otevřeno, podívat se na webkameru v okolí, zda je tam opravdu tolik sněhu nebo sluníčka nebo zjistit lavinovou předpověď pro danou oblast – stačí otevřít průvodce a všechny tyto informace najdeš přehledně na jednom místě, proč tedy hledat jinde? Chceš si informace nechat posílat na mobil, není problém – viz dále.

Články od cestovatelů z celého světa
Cestovatelé, kteří projeli doslova celý svět, nám poskytují krásné články s fotkami, vše vidíš přehledně v mapě, už se nikdy nestane, že bys nevěděl, kde přesně je fotka vyfocená a co na ní je.
Chceš si přečíst něco o Afghanistanu? Není nic lehčího, než v katalogu nebo průvodcích vybrat tuto zemi a typ článek – ano, tak jednoduché to je, 2 kliknutí.

Aktuální informace v mobilu
Jedeš na hory a chceš od nás dostat každý večer SMS s předpovědí počasí na další den, případně s lavinovou situací? Žádný problém, ve svém profilu nalezneš vše, co k tomu potřebuješ.

Blogujes? Bloguj odkudkoliv!
Jedeš na půl doku do Asie, chceš kamarády informovat o tom, jak se máš a na cestách není internet? Snadné řešení – v rámci svého profilu máš blog, na který je možné přispívat zasíláním zpráv na speciální číslo (neboj, platíš jen odchozí zprávu dle svého tarifu, víc nic). A když se dostaneš konečně k počítači, připoj do blogu svoje nejnovější fotografie a pořádně se rozepiš!

Pozvi kamarády a všechny ostatní na svoji akci!
Máš přednášku o nějakém zajímavém místě, víš o promítání pěkného filmu nebo jen sháníš lidi na hromadnou akci po Čechách? Stačí založit akci zde, můžeš ji také propagovat snadno jako reklamní sdělení – k tomuto stačí jen pár kreditů. Lidí přijde dostatek!

Píšeš, cestuješ, fotíš? Vydělej si!
Za každého průvodce nebo článek Tě odměníme – milionář z Tebe nebude (ani my nejsme:-) ), ale na pivo s kamarády to stačit bude. Více najdeš v sekci kredity

Diskutuj!
Chceš získat nové informace? Pochlubit se první vylezenou šestkou nebo najít nového parťáka na druhý konec lana? Vyraž do diskuze, všechny příspěvky jsou strukturované – stejně jako Tvůj příspěvek nebo dotaz každý snadno najde a rychle odpoví, i Ty najdeš odpovědi na své otázky, které již dříve padly.

Toto a mnoho dalšího zde nalezneš, doufáme, že se budeš rád vracet a tento portál Ti bude inspirací.