Příjde Ti Tvůj profil složitý a nevíš co kde nalézt? Tady snad trochu poradíme.

Základní úpravy

Proč vyplnit login
Pokud chceš aby Tvůj profil měl pěknou adresu, například pepa.kopce.eu, v úpravě profilu (viz níže) zadej svůj login – toto jméno bude použito k vytvoření adresy Tvého profilu a také je možné se tímto jménem přihlašovat, což je komfortnější než vyplňovat email. Tvůj login musí být v rámci těchto stránek unikátní.

Nahrání profilové fotky (avatar)
Pokud sis ještě nenahrál svojí profilovou fotku, doporučujeme tak učinit co nejdřív, uvidíš, že Tvůj profil i Tvé příspěvky budou hned hezčí. Takže jak na to. Kliknutím na implicitní obrázek v profilu pod kterým je napsáno Nahrát novou fotku se zobrazí okno, kde si kliknutím na Vybrat soubor vybereš jakoukoliv ze svých fotek, nejsi ničím limitován, pouze slušnými mravy. Když máš vybráno, klikni na tlačítko Nahrát a počkej, než se fotka nahraje (může to i nějakou dobu trvat, buď trpělivý).
Po nahrání fotky se Ti zobrazí náhled, kde může myší vybrat (kliknutím a tažením) čtvercovou oblast, která bude použita jako Tvoje profilová fotka. A6 budeš s výběrem spokojený klikni na tlačítko „Uložit“ a je to! Gratulujeme!:-)

Úprava údajů v profilu
Vyplň si všechny důležité údaje a dej možnost lidem Tě více poznat a kontaktovat Tě. Pokud chceš cokoliv ze svého profilu změnit, klikni na odkaz Upravit profil v pravém boxu pod Tvým jménem.

Blog

Funkci blogu určitě dobře znáš…tedy jen ty důležité body.
Automatické zjištění polohy
Po kliknutí na Přidat příspěvek se pokusí prohlížeč automaticky načíst Tvojí polohu, pokud nechceš ukládat svojí aktuální polohu, zruš označení kolonky Použít automatickou detekci polohy. Pokud chceš polohu zadat ručně, zaškrtni možnost Zadat polohu ručně, po uložení příspěvku budeš přesměrovaný na mapu.
Přidání fotek
Stačí zaškrtnout volbu Nahrát fotky a po uložení příspěvku budeš přesměrovaný na nahrávání fotek.
Přiřazení tagu
Každý příspěvek může být označen tagem, podle kterého je možné poté všechny příspěvky třídit. Vytvoření nového tagu je jen na Tobě – Vpravo pod polem Text je políčko, kam napiš svůj tag a klikni na tlačítko Přidat tag.

Kredity

Vše kolem kreditů je popsáno na této stránce: http://kopce.eu/…show/kredity

Nastavení služeb

Vše kolem služeb portálu je popsáno na této stránce: http://kopce.eu/…/show/sluzby